Nahajate se tukaj

Kdo smo

 

ŠTUDENTSKI SVET 2015/2016

Prodekanica za študentska vprašanja:

Sanja Potrč  (sanja.potrc@student.um.si)

1.letnik

Nika Atelšek Hozjan

predsednica

nika.atelsek@student.um.si 

Martin Štumberger

član ŠS FKKT

martin.stumberger@student.um.si

Špela Vivijana Kristan

 

spelavivijana.kr@student.um.si

Marina Malić

 

marina.malic@student.um.si

Helena Primec

  helena. primec@student.um.si

 

2.letnik

Mtevž Roškarič

predsednik

matevz.roskaric@student.um.si

Katja Zečević

član ŠS FKKT katja.zecevic@student.um.si

Aljaž Ramot 

 

aljaz.ramot@student.um.si

Aljaž Šporin

 

aljaz.sporin@student.um.si

 

3.letnik

Miha Prelog

predsednik

miha.prelog@student.um.si

Suzana Cvijetinović

član  ŠS FKKT suzana.cvijetinovic@student.um.si

Timotej Vidovič

 

timotej.vidovic@student.um.si

Nina Ribič

 

nina.ribic@student.um.si

Žan Hribar

  zan.hribar@student.um.si

 

1.letnik MAG

Rok Gomilšek

predsednik

rok.gomilsek@student.um.si

Vita Petek Regoršek

član ŠS FKKT vita.petek@student.um.si

Maja Gračnar

 

maja.gracnar@student.um.si

Mateja Gojznikar

 

mateja.gojznikar@student.um.si

2.letnik MAG

Alja Gabor

predsednica

alja.gabor@student.um.si

Gašper Zajc

član ŠS FKKT

gasper.zajc@student.um.si

Ana Bratuša

  ana.bratusa1@student.um.si

 

 

Absolventi

Žiga Kvar

predsednik

ziga.kvar@student.um.si

Natalija Grah

član ŠS FKKT

natalija.grah@student.um.si

 

Doktorski študentje

Gregor Kravanja

predsednik

gragor.kravanja@um.si

Gabrijela Tkalec

članica ŠS FKKT

gabi.tkalec@gmail.com

 

PREDSTAVNIKI V DRUGIH ORGANIH FKKT 

KOMISIJA ZA OCENJEVANJE KAKOVOSTI

Domen Kernc (domen.kernc@student.um.si)

Maša Seitl (masa.seitl@student.um.si

 

KOMISIJA ZA ŠTUDIJSKE ZADEVE

Sanja Potrč (sanja.potrc@student.um.si)

Alja Gabor (alja.gabor@student.um.si)

 

KOMISIJA ZA ZNANSTVENORAZISKOVALNE ZADEVE

Gabrijela Tkalec  (gabrijela.tkalec@um.si)

Alja Gabor (alja.gabor@student.um.si)

 

KOMISIJA MEDNARODNO SODELOVANJE

Katja Čuš (katja.cus@student.um.si

Timtej Vidovič (timotej.vidovic@student.um.si)

 

SENAT FKKT

Medea Brečko  (medea.brecko@gmail.com)

Žan Hribar (zan.hribar@student.um.si

Gašper Zajc (gasper.zajc@student.um.si)

 

ŠTUDENTSKI SVET UM

Rok Gomilšek (član)

Vita Petek Regoršek  (nadomestni član)

 

KOORDINATOR ZA ŠPORT

Rok Špindler 

 

KOORDINATOR PROJEKTA KEMIK

Gašper Zajc